از کجا شروع کنم؟

برای آشنایی با عدد و امکانات آن، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید. برای شروع نمایش تبلیغات در برنامه‌ی خود به این ترتیب عمل کنید:

۱. برای ورود به عدد لازم نیست حساب کاربری جدید بسازید. کافی است روی کلمه‌ی «ورود» کلیک کنید تا بتوانید با حساب کافه‌‌بازاری‌تان وارد عدد شوید.
۲. پس از ورود، به قسمت «نمایش‌دهندگان» مراجعه فرمایید. در بخش «رسانه‌های من»، با کلیک بر روی دکمه‌‌ی «رسانه‌ی جدید»، می‌توانید برنامه‌تان را به عنوان یک رسانه‌‌ی تبلیغاتی ثبت کنید و به ازای آن شناسه‌‌ای یکتا دریافت کنید.
۳. با داشتن این شناسه می‌توانید به قسمت راهنما مراجعه کنید و با اعمال تغییرات فنی لازم، نمایش تبلیغات عدد را در برنامه‌ی خود فعال کنید.
۴. پس از این که رسانه‌تان توسط مدیر سیستم تأیید شد، تبلیغات در برنامه شما نمایش داده خواهد شد. با ارائه‌‌ی نسخه‌ی جدید برنامه در بازار، کابرانی که نسخه جدید را دریافت کنند، تبلیغات را نیز مشاهده خواهند کرد.
۵. در بخش داشبورد می‌توانید آمار کلی رسانه‌های خود را ببینید. همچنین با انتخاب جزئیات هر رسانه، در سربرگ «آمار و ارقام»، می‌توانید آمار هر رسانه را به صورت جداگانه مشاهده فرمایید. در بخش «حساب» نیز، تراکنش‌های مالی متناظر قابل مشاهده بوده و درخواست پرداخت‌ها ممکن است.

پرداخت و تصفیه‌حساب‌ چگونه است؟

کلیه‌ی درآمدهای حاصل از تبلیغات در برنامه‌ی شما پس از کسر مالیات بر ارزش افزوده، به نسبت ۷۰-۳۰ بین شما و عدد تقسیم می‌گردد که از این میان سهم عدد از بابت ارائه‌ی خدمات و جذب تبلیغات است.

تصفیه حساب در صورت رسیدن درآمد شما به مبلغ ۵۰ هزار تومان، از طریق پنل نمایش‌دهندگان قابل درخواست است و به طور منظم در پایان هر ماه انجام خواهد شد. هم‌چنین مبالغ کمتر از ۵۰ هزار تومان، در پایان هر سال قابل دریافت خواهند بود.