عدد نماینده‌ی رسمی تبلیغات در برنامه‌های منتشر شده در کافه بازار

بدون دردسر پیاده‌سازی کنید

به راحتی و با چند خط کد، برنامه‌ی خود را تبدیل به یک رسانه‌ی درآمدزا کنید. در حال حاضر، هزاران برنامه‌ی منتشر شده در کافه‌بازار، درآمد قابل‌توجهی از طریق عدد کسب می‌کنند. برنامه‌ی شما می‌تواند رسانه‌ی بعدی ما باشد.

خود را به تبلیغات بنری محدود نکنید

اگر دوست ندارید بنر‌های تبلیغاتی بخشی از صفحه‌ی برنامه‌ی شما را اشغال کنند، می‌توانید از تبلیغات تمام‌صفحه‌ی عدد در برنامه‌ی خود استفاده کنید. تبلیغات تمام‌صفحه، تبلیغاتی هستند که در بین مراحل مختلف برنامه به کاربر نشان داده می‌شوند و معمولاً برای بازی‌ها مناسب هستند.

لازم نیست برنامه‌ی شما همین الآن منتشر شده باشد

اگر هنوز برنامه‌ی شما در کافه‌بازار منتشر نشده است و فعلاً در حال پیاده‌سازی آن هستید، می‌توانید از همین حالا تبلیغات عدد را در آن قرار دهید. کافی است مشخصات برنامه‌ی خود را در سامانه‌ی عدد ثبت کنید و بعد از پیاده‌سازی کلاینت عدد در برنامه‌ی خود، به کمک تبلیغات آزمایشی عدد از صحت پیاده‌سازی خود اطمینان حاصل کنید. به محض انتشار برنامه در کافه‌بازار، نمایش تبلیغات در برنامه‌ی شما آغاز می‌شود.

مهم نیست از چه پلتفورمی استفاده می‌کنید

کلاینت عدد هم برای اندروید و هم برای آی‌او‌اس موجود است. همچنین در صورتی که برنامه‌ی خود را با استفاده از یونیتی یا بیسیک‌فور‌اندروید نوشته‌اید، می‌توانید از پلاگین‌های عدد برای این ابزارها استفاده کنید. در آینده قصد داریم که تعداد پلاگین‌های عدد برای ابزارهای مختلف را گسترش دهیم.

درآمد خود را لحظه به لحظه دنبال کنید

به محض انتشار برنامه‌ در کافه‌بازار، نمایش تبلیغات در آن آغاز خواهد شد و شما می‌توانید لحظه به لحظه آمار نمایش تبلیغات و کلیک‌های کاربران در برنامه‌ی خود را مشاهده کنید. با هر کلیک کاربر، درآمد آن در لحظه به اعتبار حساب شما در عدد افزوده می‌شود.

درآمد خود را به صورت خودکار دریافت کنید

در تاریخ بیستم هر ماه، درآمد شما به صورت خودکار تصفیه می‌شود و حداکثر طی سه روز کاری به حساب شما واریز می‌شود. عدد با همه‌ی بانک‌های متصل به سامانه‌ی شاپرک سازگار است. کافی است مشخصات حساب بانکی خود را از طریق پنل تنظیمات عدد وارد کنید تا درآمدتان به صورت ماهیانه به حساب شما منتقل شود.

آشنایی با شیوه‌ی تقسیم درآمد بین عدد و توسعه‌دهندگان

برنامه‌ی خود را به آسانی درآمدزا کنید

۱

برنامه‌ی خود را ثبت کنید

بدون نیاز به ساختن حساب کاربری، با استفاده یکی از حسابهایتان در کافه بازار، گوگل یا یاهو وارد سیستم شوید و رسانه‌ی خود را ثبت کنید.

۲

کلاینت عدد را پیاده‌سازی کنید

کلاینت عدد را دانلود کنید و به کمک راهنمایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، آن را در برنامه‌ی خود قرار دهید.

۳

درآمدتان را دریافت کنید

پس از انتشار برنامه‌ی خود در کافه‌بازار، درآمد خود را به صورت منظم و ماهیانه دریافت کنید.