پرسش‌های متداول توسعه‌دهندگان

در حال حاضر غیر از برنامه‌هایی که با محیط استاندارد اندروید و iOS نوشته شده‌اند، از پلتفورم‌های یونیتی اندروید و Basic4Android نیز پشتیبانی می‌شود. اگر برنامه‌ی خود را با پلتفورم‌های دیگری نوشته‌اید، بسته به امکانات پلتفورم مورد استفاده‌ی خود و میزان تسلطتان به آن، ممکن است موفق شوید با قرار دادن کلاینت عدد در برنامه‌ی خود تبلیغات عدد را در برنامه‌ی خود نمایش دهید، ولی متأسفانه در این زمینه هیچ کمکی از دست ما ساخته نیست.
شما می‌توانید قبل از انتشار برنامه‌ی خود در کافه‌بازار، آن را به عنوان یک رسانه در عدد ثبت کنید و با استفاده از شناسه‌ی دریافت‌شده و به کمک تبلیغات آزمایشی عدد ، از صحت پیاده‌سازی عدد در برنامه‌ی خود اطمینان حاصل کنید. پس از انتشار برنامه‌تان در کافه‌بازار، رسانه‌ی شما در عدد تأیید و نمایش تبلیغات در آن آغاز خواهد شد.
قیمت پایه‌ی هر کلیک در برنامه‌ی شما حداقل ۳۰ تومان است، ولی با توجه به سامانه‌ی قیمت‌گذاری رقابتی در عدد، درآمدی که بابت هر کلیک محاسبه می‌شود، بالاتر از این مقدار است. از این میزان ٪۷۰ سهم شما و ٪۳۰ سهم عدد خواهد بود. اگر مایل باشید، می‌توانید در مورد قیمت‌گذاری تبلیغات و نحوه‌ی تقسیم در‌آمد با توسعه‌دهندگان بیشتر بدانید.
کافی است در بخش تنظیمات حساب خود تصفیه‌حساب خودکار را فعال کنید. تصفیه‌حساب‌ها به صورت منظم در روز بیستم هر ماه خورشیدی انجام می‌شوند. برای این که حساب شما تصفیه شود، میزان اعتبار حساب شما باید بیشتر از ۵۰ هزار تومان باشد. مبالغ کمتر از این مقدار در پایان سال تصفیه خواهند شد.
کافی است کد مربوط به تبلیغات عدد را با استفاده از همان یک شناسه در صفحات دلخواه خود بگنجانید و نیازی به دریافت چند شناسه‌ی مختلف ندارید.
از نسخه‌ی ۲.۶ کلاینت عدد به بعد، می‌توانید به کمک متدی که برای این کار تعبیه شده است، نمایش تبلیغات را در صورت نیاز در برنامه‌ی در حال اجرای خود به صورت دائم یا موقت متوقف کنید. راهنمای مورد نیاز در سایت آمده است.
خیر،‌ متأسفانه در حال حاضر چنین امکانی وجود ندارد.
لطفاً مطمئن شوید که دستگاهی که با آن آزمایش می‌کنید، به اینترنت وصل است و حق دسترسی به اینترنت را در مانیفست برنامه‌تان ذکر کرده‌اید. همچنین مطمئن شوید که نام بسته‌‌ی (پکیج‌نیم) برنامه‌ی شما دقیقاً همان چیزی است که در سیستم ثبت کرده‌اید و همچنین شناسه‌ای را که از سایت دریافت کرده‌اید، عیناً در برنامه‌تان وارد کرده‌اید. ضمناً می‌توانید از برنامه‌ی نمونه‌ای که از طریق پنل مربوط به رسانه‌تان قابل بارگذاری است، برای پی‌ بردن به مشکل خود کمک بگیرید.
در صورتی که تا یک ماه پس از ثبت رسانه‌ی خود در عدد، برنامه‌‌تان در سایت کافه‌بازار منتشر نشود، رسانه‌تان به صورت خودکار از سیستم عدد حذف خواهد شد.