هدفمند تبلیغ کنید

با استفاده از عدد مخاطبان تبلیغ خود را انتخاب کنید

منطقه‌ی جغرافیایی

تبلیغتان را در استان یا استان‌های دلخواهتان پخش کنید. همچنین می‌توانید برای هر استان، یک تبلیغ متناسب با آن استان بسازید.

ساعات روز

تعیین کنید که تبلیغتان در کدام بازه‌ی زمانی از شبانه‌روز توزیع شود. همچنین می‌توانید هر زمانی که خواستید تبلیغتان را متوقف کنید و دوباره ادامه دهید.

موضوع برنامه‌ها

می‌توانید تبلیغ خود را در برنامه‌هایی که موضوع مرتبط با تبلیغ شما دارند، نمایش دهید تا بیشتر مخاطبانی تبلیغ شما را ببینند که به تبلیغتان علاقه دارند.

دیگر ویژگی‌های عدد

جذب سریع‌تر کاربر

بر خلاف تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما بلافاصله به وبسایت شما یا صفحات شما در شبکه‌های اجتماعی هدایت می‌شوند.

مشاهده‌ی آمار لحظه‌ای

در هر لحظه از شبانه‌روز می‌توانید بدانید تا کنون چند نفر تبلیغ شما را در گوشی‌های موبایل خود مشاهده کرده‌اند و چند نفر بر روی آن کلیک کرده‌اند.

تبلیغات کم‌هزینه‌تر

بر خلاف رسانه‌های تبلیغاتی سنتی، در عدد، به جای اینکه هزینه بر پایه‌ی نمایش تبلیغات محاسبه شود، شما تنها به ازای کاربرانی که به تبلیغ شما علاقه دارند و روی آن کلیک می‌کنند، هزینه می‌پردازید.

تبلیغات متنوع

با وارد کردن چند جمله‌ی ساده، تبلیغ خود را به سادگی آغاز کنید یا بنر تصویری خود را به نمایش بگذارید. همچنین می‌توانید از انیمیشن و طرح‌های متحرک در بنر خود استفاده کنید.

اطمینان از صحت کلیک‌ها

در صورتی که در یک بازه‌ی زمانی مشخص، یک نفر چند بار بر روی تبلیغ شما کلیک کند، هر بار به مقصد تبلیغ شما هدایت خواهد شد، ولی شما فقط هزینه‌ی یک بار کلیک را پرداخت خواهید کرد.

مشاوره‌ی تبلیغاتی رایگان

اگر برای بالا بردن تأثیر تبلیغ خود نیاز به مشاوره‌ی تبلیغاتی دارید، کارشناسان ما آماده‌اند تا به شما در این زمینه کمک کنند. کافی‌ است به ما ایمیل بزنید تا ارتباط کارشناسان ما با شما آغاز شود.

مشتریان عدد

برخی از شرکت‌ها و برندهایی که تا کنون با عدد همکاری داشته‌اند

برخی از داستان‌های موفقیت

مجله‌‌ی خبری برترین‌ها

برترینها مجموعه‌ای از مجلات با موضوعات مختلف است که به پورتال خبری برترینها تعلق دارد. برترینها از آبان ۹۲ به صورت حرفه‌ای و با بیش از ۳۰ کمیپن مختلف و هدفمند در عدد شروع به فعالیت کرد. این برنامه در کمتر از دو ماه موفق به جذب نیم میلیون کاربر شده و هم اکنون یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های ایرانی است و به صورت پیوسته از عدد به عنوان شبکه‌ی تبلیغاتی خود استفاده می‌کند.

برنامه‌ی شارژ رایتل

برنامه‌ی شارژ مستقیم رایتل که توسط شرکت «سورن سیستم شریف» ارائه شده است، توانسته است با استفاده از تبلیغات هدفمند عدد، کاربران رایتل را هدف قرار دهد و با کمترین هزینه‌ی ممکن، در مدت کوتاهی مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و از سایر برنامه‌های مشابه پیشی بگیرد.

نبض بازار

نبض بازار برنامه‌ای است که نرخ ارز و قیمت کالاهای مختلفی مانند گوشی و تبلت، دوربین عکاسی، کنسول‌های بازی را به صورت لحظه‌ای ارائه می‌کند. با وجود این که این برنامه کاملاً‌ رایگان است، با نمایش روزانه‌ی صدها هزار تبلیغ توانسته است درآمد مطلوبی را برای خود تثبیت کند. از همکاری نبض بازار با عدد بیش از دو سال می‌گذرد و این برنامه همواره یکی از بزرگترین رسانه‌های عدد بوده است.

تبلیغات خود را از همین لحظه آغاز کنید